Bruna Esih, predsjednica udruge Hrvatski križni put , oglasila se priopćenjem u kojem demantira Nenada Sazića i njegove tvrdnje izrečene na HRT-u i u Hrvatskom saboru.

-Zastupnik u Hrvatskom saboru Nenad Stazić ustvrdio je u jučerašnjoj emisiji "Otvoreno" na HTV-u, a istu je tvrdnju nekoliko puta ponovio tijekom današnjeg zasjedanja Hrvatskog sabora, da se na portalu naše udruge Hrvatski križni put (HKP) nalazi pozdrav "Za dom spremni". Tvrdnja gospodina Nenada Stazića predstavlja lako provjerljivu neistinu, jer naša Udruga uopće nema svoj portal ili bilo kakvu web stranicu - istaknuto je u priopćenju.

Najavljuje i pravne korake zbog više puta izrečenih kleveta.

-Ujedno vas želim izvjestiti da sam kao predsjednica udruge Hrvatski križni put, povodom ove više puta ponovljene neistinite tvrdnje Nenada Stazića, kojoj je namjera oklevetati našu Udrugu, već poduzela pravne korake - stoji u priopćenju udruge Hrvatski križni put, koje potpisuje Bruna Esih.

 

M.M.