Šport

Austrijanac Marcel Hirscher osvojio i drugo zlato na ZOI-ju u Pjongčangu

Najbolji skijaš današnjice Austrijanac Marcel Hirscher osvojio je i drugo zlatno odličje na ZOI-ju u Pjongčangu. Na stazi u skijaškom centru Jongpjong s uvjerljivom prednošću pobijedio je u veleslalomu ispred Norvežanina Henrika Kristoffersena i Francuza Alexisa Pinturaulta, dok je najbolji hrvatski skijaš Filip Zubčić završio na 24. mjestu zaostavši za pobjednikom tri sekunde i 80 stotinki.

Karlović ostao bez polufinala New Yorka

Hrvatski tenisač Ivo Karlović nije se uspio plasirati u polufinale ATP turnira u New Yorku, bolji od njega je u četvrtfinalu sa 7:6 (5), 7:6 (4) bio Amerikanac Sam Querrey.

21 koš, 10 skokova i tri asistencije Marija Hezonje

Mario Hezonja je za 35 minuta igre u momčadi Magica ostvario 21 koš, uz 10 skokova, tri asistencije i dvije osvojene lopte. Dario Šarić je za 32 minuta na parketu zabio 19, uz osam skokova i tri dodavanja. Bojan Bogdanović je također bio više nego solidan, zabilježivši 14 koševa, uz pet skokova i dvije osvojene lopte