Šport

Zlatko Dalić ostaje izbornik

Predsjednik HNS-a Davor Šuker i izbornik Zlatko Dalić razgovarali su o Svjetskom prvenstvu u Rusiji gdje je reprezentacija osvojila srebrnu medalju, kao i svim drugim aspektima dosadašnje suradnje koja je započela prošloga listopada.

Marin Čilić izborio osminu finala Toronta

U drugom kolu turnira iz Masters 1000 u Torontu sastali su se dva hrvatska tenisača Marin Čilić i Borna Ćorić. U uzbudljivom meču na kraju je ipak slavio Čilić sa 6:3, 3:6, 6:1.

Dinamo slavio u Astani

Nogometaši Dinama pobijedili su u prvoj utakmici 3. pretkola Lige prvaka u gostima kod kazahstanske Astane s 2:0 (1:0) i stekli veliku prednost pred uzvrat za sedam dana na Maksimiru.

Poznati mogući protivnici hrvatskih predstavnika u doigravanju europskih natjecanja

Ukoliko u 3. pretkolu Europske lige izbace rumunjski FCSB nogometaši Hajduka će u posljednjem 4. pretkolu igrati protiv pobjednika dvoboja slovačkog Slovana iz Bratislave i austrijskog Rapida iz Beča, dok će Rijeka ako u 3. pretkolu izbaci norveški Sarpsborg u 4. pretkolu za suparnika imati boljeg iz ogleda armenskog Pjunika i izraelskog Maccabija iz Tel Aviva, određeno je na ždrijebu u sjedištu Europskog nogometnog saveza (UEFA) u Nyonu.

Dinamo doveo napadača talijanske Bologne

Dinamo je u svojim prostorijama novinarima predstavio novo pojačanje u napadačkom redu koje dolazi iz Serije A. Bruno Petković, koji je u Dinamo stiže iz Bologne, potpisao je za hrvatskog prvaka na pet godina.