Šport

Marin Čilić ostao bez finala ATP turnira u Moskvi

Ruski tenisač Andrej Rubljov (ATP - 31.) pobijedio je Marina Čilića (ATP - 25.) sa 7:5, 6:4 u polufinalu ATP turnira u Moskvi i u nedjelju će se boriti za naslov protiv Francuza Adriana Mannarina, koji je sa 6:3, 6:4 nadigrao Talijana Andreasa Seppija.

Kovačev Bayern remizirao u Augsburgu

U subotnjim utakmicama 8. kola Bundeslige dva su gola pala u prvoj minuti, a zabili su ih igrači Augsburga i Union Berlina. U derbiju kola Borussia Dortmund na svom je Westfalenu pobijedila vodeću Borussiju Mönchengladbach 1:0 zgoditkom Marca Reusa u 58. minuti, pa je sada prvih devet momčadi unutar dva boda.

NBA: Slaba šuterska večer Bojana Bogdanovića - Hezonja zapažen

Hrvatski košarkaški reprezentativac Bojan Bogdanović imao je vrlo slabu šutersku večer u 118-126 domaćem porazu Utah Jazza protiv Portland Trail Blazersa u njegovoj posljednjoj predsezonskoj utakmici uoči starta nove NBA sezone, dok je Mario Hezonja odigrao zapaženu ulogu ulaskom s klupe kod gostiju.

HNS: Susret protiv Slovačke u Rijeci

Hrvatski nogometni savez okončao je nagađanja o mogućoj promjeni domaćinstva utakmice protiv Slovačke te potvrdio kako će odlučujući susret za odlazak na EURO 2020. biti odigran 16. studenoga na stadionu HNK Rijeka, kao što je prvotno i odlučeno.