Arhiva članaka HRsvijet.net
Soros među 10 najbogatijih Amerikanaca
Kontroverzni George Soros je u dobi od 81 godine po prvi puta ušao na listu desetero najbogatijih Amerikanaca, izvijestio je časopis Forbes.

Godišnju Forbesovu listu najbogatijih očekivano ponovno predvodi Bill Gates s imovinom od 59 miljardi dolara, za pet milijardi većom nego prethodne godine. Utemeljitelj Micorsofta bio je od 1994. svake godine najbogatiji Amerikanac.
Svakome tko se našao među 20 najbogatijih bogatstvo je poraslo tijekom protekle godine uz izuzetakčije se bogatsvo smanjilo s 45 na 39 milijardi dolara. Warrena Buffeta
>>Soros zbog kraha na burzama zaradio 10 milijardi dolara
Soros je izbio na sedmo mjesto s imovinom od 22 milijarde dolara nakon što je zahvaljajući ulaganjima u zlato i dionice svoje bogatstvo povećao za 7,8 milijardi dolara.