Veznjak hrvatske nogometne reprezentacije Nikola Vlašić bio je strijelac za moskovski CSKA u domaćoj pobjedi od 3:0 protiv Ahmata iz Groznog u susretu 7. kola ruskog prvenstva.

Vlašić je potvrdio pobjedu svog sastava pogodivši za 3:0 u 73. minuti na nesebično dodavanje Fedora Čalova. Ruski je napadač izašao sam pred gostujućeg vratara, ali umjesto da sam pokuša završiti akciju, gurnuo je loptu prema Vlašiću koji je stizao iz pozadine, a naš igrač nije imao težak zadatak pogoditi prazan gol sa sedam-osam metara. Drugi je to prvenstveni pogodak Vlašića ove sezone.

Čalov se prije toga, u 66. minuti i sam upisao u strijelce, a prvi pogodak za CSKA postigao je Mario Fernandes u 43. minuti.

Vlašić je odigrao svih 90 minuta za CSKA, Zvonimir Šarlija u igru je ušao u 17. minuti, a Kristijan Bistroviću 82.

Ovom pobjedom CSKA je stigao na četvrto mjesto ljestvice s 13 bodova, jednim manje od vodećeg trojca, Krasnodara, Lokomotiva i Zenita.