Na NBA parketima sinoć je odigrano sedam utakmica, a nastupila su trojica hrvatskih košarkaša.

Na krilima Bojana Bogdanovića Utah Jazz slavio je u gostima kod Washingtona 127:116. Hrvatski košarkaš ubacio je 31 koš (šut iz igre 12/23, trice 2/8, slobodna bacanja 5/5), a učinku je dodao i po tri skoka i asistencije. Bila mu je ovo sedma utakmica ove sezone u kojoj je ubacio 30 ili više koševa.

Uz hrvatskog reprezentativca, istaknuo se i Rudy Gobert koji je u devetoj uzastopnoj pobjedi Utaha sudjelovao 21 košem i 14 skokova. Najbolji u redovima domaće momčadi bio je Bradley Beal s 25 koševa.

Ivica Zubac za 18 minuta provedenih u igri ubacio je šest koševa (šut iz igre 3/3), uz devet skokova i jednu asistenciju u porazu LA Clippersa kod Denvera 104:114. Clipperse, koji su bili bez ozlijeđenog Paula Georga, predvodili su Kawhi Leonard s 30 koševa, Lou Williams s 26 i Montrezl Harrell s 25 koševa. Nikola Jokić je ostvario 21. "double-double" učinak ove sezone s 20 koševa i 15 skokova. Osim Jokića, kod Nuggetsa su još šestorica igrača imala dvoznamenkasti broj poena, a predvodio ih je Jamal Murray s 19 koševa.

Pobjedu je ostvario Phoenix Darija Šarića svladavši na svom parketu Charlotte 100:92. Hrvatski košarkaš igrao je 23 minute ubacivši pet koševa (šut 2/4, trice 1/2), uz šest skokova i dvije asistencije. Kelly Oubre Jr. s 25 koševa i 15 asistencija predvodio je Sunse, dok je prvi strijelac Hornetsa bio igrač s klupe Dwayne Bacon s 24 koša.