Bojan Bogdanović odigrao je odličnu utakmicu za Indiana Pacerse, koji su poraženi 127:109 od Charlotte Hornetsa, a Dario Šarić je bio solidan u porazu Minnessote 103:101 od Dnever Nuggetsa.

Bogdanović je igrao 34 minute za Indianu, zabio je 20 koševa i upisao tri skoka i četiri asistencije, dok je Šarić odigrao 27 minuta za Minnesotu i zabio 12 koševa te upisao sedam skokova, tri asistencije i jednu ukradenu loptu.

Bogdanoviću je to šesta utakmica od početka sezone da je zabio barem 20 koševa i četvrta u zadnjih pet mečeva, a opet je imao odličan šut, za tricu je gađao 4-6.

Minnesota Timberwolves su upisali poraz, od njih su na njihovom terenu bolji bili gostujući Denver Nuggets sa 103:101.  Dario Šarić je odigrao solidnih 27 minuta i zabio je 12 koševa (šut iz igre 4/9, trice 1/4) te tome dodao sedam skokova, tri asistencije i jednu ukradenu loptu.

Pobjedu je upisao Mario Hezonja, koji je ostvario tri koša, dva skoka i jednu ukradenu loptu u 117:109 slavlju Knicksa nad Bostonom. New York Knicksi  su tako nakon šest poraza upisali pobjedu, a Hezonji je ovo bila druga utakmica zaredom u kojoj je bio u početnoj postavi.

Lakersi su sa 109:105 nadvisili Cleveland, a Ante Žižić i Ivica Zubac nisu ulazili u igru.

Sjajan je bio i Luka Dončić, koji je u pobjedi Dallasa 119:113 nad Brooklynom postigao 21 poen, a odgovornost je preuzeo u završnici, kad je smirenošću s linije slobodnih bacanja i skokovima odveo Mavse do pobjede.

Chicago Bullsi su sa 124:116 pobijedili gostujuće Phoenix Sunse, a Dragan Bender nije ulazio u igru za poraženu momčad.