Košarkaši Indiana Pacersa slavili su nad Boston Celticsima 102:101. Hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović bio je odličan postigavši 16 koševa u pobjedi svog kluba dodavši i tri asistencije.

Pobjedu je Pacersima donio odlično raspoloženi Victor Oladipo koji je zabio tricu tri sekunde prije kraja za konačan rezultat. Oladipo je bio i najbolji u redovima Indiane postigavši 24 poena. Kod Celticsa najefikasniji je bio Marcus Morris s 23 i Kyrie Irving s 18 poena.

Odličan nastup imao je i Ivica Zubac u pobjedi LA Lakersa nad Portland Trail Blazersa 114:110. Zubac je na terenu bio skoro 20 minuta i u tom vremenu postigao 9 koševa uz osam uhvaćenih lopti.

Lakerse je do pobjede predvodio LeBron James s 28 poena i sedam asistencija. Kod Portlanda odlični su bili C.J.McCollum i Damian Lillard koji su ubacili po 30 koševa svaki, ali ni to nije bilo dovoljno.

Philadelphia 76ers su također slavili, sa 109:99 su pobijedili Detroit Pistonse i to im je četvrta pobjeda u zadnjih pet utakmica. Najbolji kod Sixersa bio je Joel Embiid s 39 koševa, od čega je 32 zabio u prvom poluvremenu. Dario Šarić je odigrao 22 minute za Philadelphiju i zabio je pet koševa sa šutom iz igre 2/5 i trice 1/4 te je ugrabio četiri skoka i upisao dvije asistencije.

Cleveland Cavaliersi nastavljaju s porazima, sinoć su ih lako pobijedili Charlotte Hornets sa 126:94. To je osmi poraz za Cleveland od početka sezone.

Jeremy Lamb je zabio 19 koševa za Charlotte, dok je najbolji strijelac Clevelanda bio JR Smith s 14 koševa. Ante Žižić je odigrao četiri minute i upisao dva koša (šut iz igre 1/2) i dva skoka.