U susretu 2. kola D skupine Europske lige Rijeka je na San Siru izgubila od Milana 2:3 primivši treći zgoditak  u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Milan je do 85. minute imao sigurno vodstvo 2:0, no hrvatski prvak je nevjerojatnom završnicom uspio poravnati. Kada se već činilo da će Rijeka izvući bod, Cutrone je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade donio pobjedu Milanu.

Rossoneri  su poveli 2:0 golovima Andrea Silve u 14. minuti i Matea Musacchija u 53. minuti. Tračak nade hrvatskom prvaku donio je Maxwell Acosty u 85. minuti, a senzaciju je priredio Josip Elez realiziravši kazneni udarac u 90. minuti.

Jedanaesterac je skrivio Romagnoli oborivši Črnica. Nažalost, riječka obrana nije izdržala i Cutrone je zabio za 3:2. Hrvatski reprezentativac Nikola Kalinić nije nastupio za domaći sastav.

Na ljestvici vodi Milan sa šest bodova, AEK ima četiri boda, Austrija jedan, a Rijeka je bez bodova.

Rijeci sada slijedi dvostruki obračun s bečkom Austrijom. U susretu 3. kola Rijeka 19. listopada gostuje u Beču, a 2. studenog je uzvrat na Rujevici.