Na NBA parketima sinoć je odigrano osam utakmica. Od hrvatskih košarkaša najbolju partiju pružio je Bojan Bogdanović koji je za 31 minutu na parketu upisao 23 poena, četiri asistencije i dva skoka.

Hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović bio je prvi strijelac Brooklyna koji je doživio domaći poraz od aktualnog NBA prvaka Clevelanda. Cavaliersi su slavili u Barclays Centeru 116:108, a Bogdanović je za 31 minutu na parketu upisao 23 poena, četiri asistencije i dva skoka.

Cavse su, već po običaju, predvodili LeBron James s 36 poena, devet skokova i šest asistencija, Kyrie Irving s 32 poena, tri skoka i četiri asistencije te Kevin Love koji je uz 17 poena upisao 13 skokova.

Philadelphia je poražena kod Bostona 106:110, uz osam poena, sedam skokova i jednu asistenciju Darija Šarića za Sixerse u čijim redovima su najbolji bili Joel Embiid (23 poena) i Ersan Ilyasova (20). Celticse su predvodili Avery Bradley s 26 poena, Isaiah Thomas s 24 te Al Horford koji je uz 19 poena upisao i 12 skokova.

Poraz je doživio i Orlando, koj je na svom terenu izgubio Houstona 93:100 a Mario Hezonja i Damjan Rudež nisu nastupili za Magic. Aaron Gordon s 18 poena bio je najbolji kod Orlanda, dok je s 19 poena Ryan Anderson bio prvi strijelac u redovima pobjedničkih Rocketsa.