Philadelphia je sa 122:119 u dramatičnoj utakmici pobijedila Sacramento, što joj je 18. pobjeda sezone i čak 10. u siječnju, a Dario Šarić je bio izvrstan, ostvario je 17 poena, uz šut 8-11, te šest asistencija i pet skokova za 27 minuta na parketu.

Sixersi su se vratili iz zaostatka od 16 koševa iz druge četvrtine i uspjeli su izdržati sjajnu utakmicu DeMarcusa Cosinsa, koji je u redovima Kingsa ubacio 46 koševa, uz 15 skokova i pet dodavanja.

Najbolji kod Philadelphije bio je Robert Covington s 23 poena i 10 skokova, a spomenimo i da je Šarić postigao važan koš za 114:111 vodstvo svoje momčadi minutu i pol prije kraja.

Arron Afflalo je pucao tricu na zvuk sirene za kraj, ali se lopta odbila od obruča i Sixersi su upisali pobjedu te sada imaju omjer pobjeda i poraza 10-5 u siječnju.

Sixersi su gubili 73:64 pet minuta do kraja treće četvrtine, a onda je T.J. McConnell poveo seriju od 26-12 kojom je Philadelphia završila taj dio utakmice, a prednost je sačuvala i zadnjoj četvrtini.